thetaxi.co.il

מונית לנתב"ג – להגיע בזמן ולא לדאוג לחניה

מונית לנתב"ג – להגיע בזמן ולא לדאוג לחניה שירותי מוניות לשדה התעופה יבטיחו כי תגיעו לשדה בזמן, בנוחות, יחסכו מכם את הנסיעה ואת כאבי הראש לחפש חניה ויביאו אתכם עד לשער   שדה התעופה בן-גוריון הינו אחד המקומות הנחשקים ביותר להיות בהם שכן פירושו טיסה לחופשה, נופש וקצת הרגעות מלחצים ועבודה מרובה. אם בעבר נהגים רבים היו מבקשים מחברים או..


לימוד נהיגה מונית - המדריך המקיף לרישיון מונית

לימוד נהיגה מונית - המדריך המקיף לרישיון מונית ישראל עשירה במכוני ובתי-ספר ללימוד נהיגה למונית כך שכל אחד יכול בקלות ובמהרה להוציא רישיון למונית ולהתחיל לעסוק במקצוע לפרנסה   אם אתם אוהבים לנסוע ברכב, נהנים מהנסיעה והנהיגה ומעוניינים גם לחלוק שיחות לעיתים עם מגוון רחב של אנשים, כנראה שרישיון למונית הוא בדיוק מה שהנכם זקוקים לו בין אם..


מוניות שירות – כל הפרטים כולם

מוניות שירות – כל הפרטים כולם יעצור או לא יעצור? נוסעים כשאין אוטובוסים או לא? מחיר כמו אוטובוס או נמוך יותר? כל כך הרבה שאלות על מוניות שירות, ועכשיו גם התשובות פספסתם את האוטובוס האחרון הביתה. יום שישי, 15:00. אוטוטו נכנסת שבת ואתם עומדים בתחנה המרכזית של תל אביב, קצת חסרי אונים. אתם לא מפה, ומידת ההיכרות שלכם עם הסביבה..


נהגי מוניות -Get a Taxi

נהגי מוניות -Get a Taxi האם גם אתם משתמשים במגנטים למקרר או ספר טלפונים להזמין מונית? הגיע הזמן להתקדם לאפליקציה המאפשרת הזמנת מונית בלחיצת כפתור   אני זוכר תקופה בה כדי להזמין מונית היה צורך לפשפש בספר הטלפונים הגדול, לטלפן ולעיתים גם להמתין מעט על הקו. אח"כ השתדרגנו למגנטים על מקררים ואז הגיע האינטרנט. אבל מה..


נהגי מוניות שומרים על הבריאות - לא נותנים לעבודה להרוג אותנו

נהגי מוניות  שומרים על הבריאות - לא נותנים לעבודה להרוג אותנו נהגי מוניות, אף יותר מנהגים מקצועיים, חשופים לכמה וכמה סיכונים בריאותיים כתוצאה מאורך החיים שתובע המקצוע, החלטנו להציג בפניהם כמה דרכים להתמודד עם הסיכונים המדוברים שעות עבודה ארוכות מאוד, רבות מהן במהלך הלילה, יחד עם הסטרס הפסיכולוגי שב"עבודה ברשות עצמך" (הצורך למצא..


נהגי מוניות - הופכים את הנסיעה לחוויה

נהגי מוניות -  הופכים את הנסיעה לחוויה יהיו נוסעים שיטענו שכל מה שהנהג צריך זה רדיו שמשמיע את נתן זהבי , נוסעים שאוהבים לדבר, והנהג יהיה מרוצה. הנהגים מן הסתם יטענו אחרת לפני יותר מעשור עלתה לארץ המונית האנגלית, אותה מונית שחורה עם דלתות הפוכות וזכוכית שמפרידה בין הנהג לנוסעים. נהגי מוניות הישראליים מיהרו להיאבק..


נהגי מוניות - כיצד יכולים נהגי מוניות צעירים להצליח בתחום

נהגי מוניות - כיצד יכולים נהגי מוניות צעירים להצליח בתחום בישראל יש כיום למעלה מ-20 אלף נהגי מוניות, מספר שלדעת כל המומחים לא פרופרציונאלי לגודל האוכלוסייה. אז מה יכול נהג מונית חדש שרק מתחיל את דרכו בתחום לעשות כדי להצליח?   מדי חודש אנחנו מקבלים באתר TAXIעשרות פניות של גולשים המעוניינים ללמוד נהיגה על מונית במטרה להיות לעסוק..


מה שבטוח עבור נהגי מוניות, בטוח גם לנוסעים

מה שבטוח עבור נהגי מוניות, בטוח גם לנוסעים מחקר שפורסם במהלך העשור הקודם גילה שמוניות מעורבות פי 4 בתאונות דרכים מאשר מכוניות פרטיות. זה לא היה מפתיע אלמלא המחשבה שמדובר בפרנסה של בעלי המוניות ובעובדה שהם מסיעים נוסעים פרטיים חוקים רבים בפקודת התעבורה, שהפיקוח עליה הוא בידי המשטרה ומשרד התחבורה, ובתקנות ההובלה בתשלום (תקנות המוניות),..


כיצד נוצר מחירון מוניות?

כיצד נוצר מחירון מוניות? החל מסוף מרץ 2011, חלה עלייה של כ-4% בתעריפון המוניות בישראל, וזאת בהתאם לעלייה הגורפת במחירי הדלק. עקב כך החלטנו לרענן מעט את הזיכרון לגבי עלויות נסיעה במונית מי שנוהג לנסוע לעתים קרובות עם מוניות, צריך לדעת כי קיימים מחירים קבועים ורגולציות באשר לעלויות הנסיעה. בשורות הבאות ננסה לסכם את..


מוניות שירות לשדה התעופה ובחזרה - להמשיך את הנסיעה בכיף

מוניות שירות לשדה התעופה ובחזרה - להמשיך את הנסיעה בכיף הקיץ שהגיע מבשר גם על תחילת עונת הנסיעות לחו"ל. עבור הישראלים שנוסעים לשדה התעופה וממנו, החלטנו לכתוב מדריך קצר על שירותי המוניות במקום מעל ל-60% מתושבי ישראל יבקרו בשדה התעופה בחודשיים הקרובים, מה שכמובן מחזיר ומעלה את הדילמה לגבי אופי ההגעה המועדף. הכבודה הרבה (והכבדה) ושעות ההגעה הלא..


השכרת לימוזינה - עדיין לא בוורלי הילס, אבל קרוב

השכרת לימוזינה - עדיין לא בוורלי הילס, אבל קרוב רגע אחרי שבחרתם חליפה והזמנתם בת זוג, אל תשכחו שהיא לא מצפה שתאספו אותה עם הרכב של אימא, אלא עם משהו קצת יותר גדול מזה.. בכל סרט וסדרה אמריקאים, דבר אחד מסמל את נשף הסיום, ה"פרום" – לימוזינה מפוארת. סרטים כמו "עשרה דברים שאני שונאת בך", ו"אמריקן..


כיצד נשמרים מפני מחירים מופקעים של תחנת מוניות

כיצד נשמרים מפני מחירים מופקעים של תחנת מוניות בניגוד למה שנדמה לחשוב, ישנן מספר תקנות וכלים שנועדו להגן על נוסעים במוניות מפני מחירים מוגזמים ענף המוניות זכה להילה, ולא לגמרי בצדק, של ריבוי חריגות והפקעת מחירים, בייחוד לגבי חסרי ניסיון בתחום ("לדפוק מונה על תיירים" בפי העם). בפועל, מדובר באחד מענפי המשק בהם הרגולציה, לפחות..


מחירון מוניות - כיצד קובעים מחיר לנסיעה

מחירון מוניות - כיצד קובעים מחיר לנסיעה סביר להניח שאתם לא תיירים, ובכל זאת אתם עלולים לגלות איך מחיר נסיעה במונית עולה, בלי שתבינו למה כל אחד מאיתנו חווה את זה. אנחנו עומדים בקרן רחוב מבקשים לעצור מונית, אנחנו יודעים כמה אנחנו רוצים/יכולים לשלם, וכל נהג מונית שעוצר, מתווכח איתנו ומבקש יותר. אנחנו נשארים..


למה כדי לנו לנסוע במונית?

למה כדי לנו לנסוע במונית? בזמן שהעולם נלחם נגד זיהום אוויר ומבקש להפחית את כמות הרכבים על הכביש, אתר thetaxi מבקש לתרום את חלקו גולשי האתר thetaxi, בוודאי נכנסו אליו על מנת לחפש תחנת מוניות או נהג מונית כדי שיוכלו ליצור איתו קשר, ולהזמין אותו להסיע אותם למקום חפצם. את אותם גולשים לא צריך בוודאי לשכנע..


השכרת לימוזינה - להרגיש כוכב לערב אחד

השכרת לימוזינה - להרגיש כוכב לערב אחד מהפורומים של ילדי בוורלי הילס אל נשפי הסיום והחתונות בישראל, כאן נוסעים בכיף עם לימוזינה כחלק מיבוא התרבות האמריקאית לישראל, אנו זוכים לראות בשני העשורים האחרונים, יותר ויותר לימוזינות בכבישי ישראל. לא מדובר בכוכבי קולנוע או אנשי עסקים שמשייטים בסירת הרכב הזאת בכבישים,..


כיצד הופכים להיות נהג מונית?

כיצד הופכים להיות נהג מונית? אם גם אתם לא נרדמים בלילה ומעוניינים לעשות מזה כסף, כמו רוברט דה נירו ב"נהג מונית" או שאתם אוהבים לנהוג ומעוניינים לשלב באהבה הזאת גם את האופציה להכיר אנשים שונים ומשונים, הרי שהמקצוע המתאים לכם הוא נהג מונית לחלקנו, כלקוחות, נהגי מונית הם אמצעי להוזיל את ההוצאות...


Copyright © 2020 thetaxi.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מוניות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום המוניות
מחפשים מונית באזור מגוריכם? מלאו את הטופס וקבלו פניות
אנחנו עובדים עם תחנות מוניות מובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!